Ban ? LoL =))

Go down

Ban ? LoL =))

Post  sirvip on Mon 21 Jan 2008, 18:13

Sa ma prezint ... Printesa , SirVip , 69GirL , ZoRRo , Extazy .
Am luat si eu ban pe 3 conturi ( sirvip , sirvip1 , vipuletz ) ... sa inteleg ca de ciuda ca am arme si clan calumea nu ? Sau e ca am injurat ? Vreau si eu sa vad post'ul cu print'urile ...
Si din cate stiu eu se da BAN pe character nu pe ACC . Am injurat de pe Printesa , da .... accept ban'ul ... de pe SirVip nu am injurat pe nimeni ... poate va e ciuda ca sunt cel mai bun de pe srv ... oricum nu mai conteaza ...
Imi fac alt cont daca e si tot va rup ! Am ajutat multi playeri pe srv ... adica pe cei care or meritat ... de exemplu pe Pandian cu siege'ul ... Chaos a fost de fata !
Astept raspuns cu timpul de ban primit ... sa stiu cand ma mai joc si eu pe srv ... macar armele alea tari sa mi le mut la fratemio pe cont Wink .

sirvip

View user profile

Back to top Go down

Re: Ban ? LoL =))

Post  L2Admin on Mon 21 Jan 2008, 23:04

Domnule draga,
nu se pune problema invidiei in primul rand pentru ca serverul imi apartine si unul din interesele mele este ca totul sa se desfasoare intr-o maniera cat mai corecta,iar in al doilea rand nu esti cel mai bun.
Am primit mai multe reclamatii referitoare la 'printesa' pe care nu le-am luat in considerare pana nu am vazut printurile. Lasandu-ti nesimtirea deoparte, m-a uimit aceasta postare prin care tot TU iti declari nemultumirea in loc sa fi recunoscator ca nu ai luat ban pe IP ci doar pe conturi.
Deciziile mie imi apartin, tu nu ai de ales decat sa le respecti sau sa schimbi serverul.
O zi buna.

L2Admin
Admin

View user profile http://l2arad.forumotion.com

Back to top Go down

Post  sirvip on Mon 21 Jan 2008, 23:15

De cand am intrat pe server si ma joc cu shad0whunter si jacksporrow mam certat tot timpu .... neam si injurat ... vad ca de nervi ca am ajuns mai tare ca el o inceput sa iti trimita printuri ... am zis mai sus ca accept ban'ul pe Printesa dar nu si pe alte conturi ... macar contul "vipuletz" cu care nu am injurat niciodata scoatemil de la ban ca eu nu inteleg ce legatura are contu ala cu Printesa .... si dak nu mil mai scoti zimi sa stiu sa ma apuc de Kamael ...

sirvip

View user profile

Back to top Go down

Post  sirvip on Mon 21 Jan 2008, 23:17

In printu'rile de mai sus de ce sunt editate numai pe jumatate ? Sa nu vezi ca mo injurat si el cumva ? Laughing Laughing

sirvip

View user profile

Back to top Go down

Post  L2Admin on Mon 21 Jan 2008, 23:28

Eu le-am editat ca sa nu ocup spatiul inutil, daca a injurat trimite-mi printurile si voi lua aceleasi masuri.
Cat despre ban-uri,ai spus ca imi spargi capul si compul si mai ai pretentia sa iti scot ban-ul pe un cont , sunt permanente, daca nu sti sa te porti frumos apuca-te CS cu boti, macar acol nu reusesti sa jignesti/insulti pe nimeni.
L2Admin
Admin

Back to top Go down

Post  sirvip on Tue 22 Jan 2008, 00:15

HAHAHAHAHA !!!! TE LAS PE TINE CU SERVERU TAU DE L2 PLIN DE LAG !
Am gasit eu un server calumea ... ma joc pe ala ... serveru tau e ratat ... si partea interesanta e ca cei care joaca is si mai ratati !!! ceaules ...
Lasate de poze luate de pe internet cu oameni ce merg la sala ca nu e cazu sa te lauzi Wink

sirvip

View user profile

Back to top Go down

Post  L2Admin on Tue 22 Jan 2008, 00:58

Referitor la poza, o iau ca pe un compliment, x3n0, shadowhunter si jacksparr0w prietenii mei iti pot confirma ca am 1.83 cm 95 kg si fac cu pustani ca tine exercitii la bicepsi. te mira faptul ca mai sunt si oameni normali pe lumea asta. Nu tre sa raspunzi , ne-am convins cu totii ca esti un copil redus .
L2Admin
Admin

Back to top Go down

Post  sirvip on Tue 22 Jan 2008, 08:12

Si eu mam convis ca esti tot un naposim

sirvip

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content